statystyki szczegółowe

Aktualności

BŁĘKIT CYCÓW - LUDWINIAK LUDWIN 1-3

• autor: GrzesiekS1013, 2012-11-11 18:06

W ostatnim już meczu rundy jesiennej pokonaliśmy na wyjeździe drużynę Błękitu Cyców 3-1. Mało brakowało a nie doszło by do tego spotkania, ponieważ mieliśmy problem z transportem na ten mecz. Na szczęście dojechaliśmy do Cycowa z 10-minutowym opóźnieniem. Po bardzo krótkiej rozgrzewce trzeba było zaczynać mecz. Źle zaczęło się dla nas, bo już w 3 minucie straciliśmy bramkę. Najpierw Bartek Perepienko obronił sytuację sam na sam, jednak wybitą piłkę przejął kolejny zawodnik rywali i zdołał umieścić ją w naszej bramce. Gospodarze chwilę później mogli nawet podwyższyć wynik, jednak bardzo dobrze zachował się nasz bramkarz, który popisał się dobrą interwencją. Od tej chwili to nasza drużyna zaczęła powoli przejmować inicjatywę na boisku, w efekcie czego doprowadziliśmy do wyrównania. Dograną piłkę z prawego skrzydła przejął w polu karnym rywali Paweł Dejko i pewnym strzałem w róg bramki pokonał golkipera gospodarzy. Pierwsza połowa z perspektywy stworzonych sytuacji strzeleckich przez obydwie drużyny zakończyła się sprawiedliwym remisem. W drugiej części spotkania ponownie na listę strzelców wpisał się Paweł Dejko. Gospodarze też mieli swoją okazję do strzelenia bramki, na szczęście ich zawodnik fatalnie spudłował. W końcówce meczu na 3-1 podwyższył Kamil Sawicki, asystował  Czarek Świątkowski. Kamil popisał się efektownym  strzałem, takie bramki nie często się ogląda!. Wszyscy zawodnicy zasługują na słowa pochwały za ten mecz, jednak najlepszym zawodnikiem na boisku był Paweł Dejko, grający dzisiaj środkowego pomocnika.

SKŁAD: B.Perepienko-D.Bakun, M.Jakubowski, A.Stachal, D.Romańczuk-M.Janociński, P.Dejko, K.Sawicki, M.Dejko-C.Świątkowski, F.Melchior oraz K.Różycki, M.Lipski