PIOTRCOVIA - LUDWINIAK LUDWIN 0-6

• autor: GrzesiekS1013, 2012-10-15 20:51

W rewanżowym spotkaniu w tej rundzie z Piotrcovią ponownie byliśmy górą . W dwumeczu z tym rywalem nie straciliśmy żadnej bramki. Tym razem wygraliśmy 6-0. Martwi to, że na ten mecz pojechaliśmy tylko w jedenastu. Zawodnicy muszą pamiętać, że w razie absencji w meczu powinni poinformować wcześniej trenera o swojej nieobecności. Trzeba umieć zachować się prawidłowo i odpowiedzialnie wobec swojej drużyny! Przechodząc do samego meczu formą strzelecką błysnął Filip Melchior, ustrzelając hattricka. W kolejnym meczu bramkę strzelili Maciek Janociński oraz Kamil Sawicki. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na drugie miejsce w tabeli, wyprzedzając Granit Bychawa.

SKŁAD: B.Pierepienko-K.Florek, D.Bakun, A.Stachal, M.Janociński, D.Romańczuk, K.Sawicki, M.Lipski, F.Melchior, C.Świątkowski, M.Dejko

Piotrcovia - Ludwiniak Ludwin 0-6

F.Melchior 3