statystyki szczegółowe

Aktualności

LUDWINIAK LUDWIN-GKS BOGDANKA 0-9

• autor: GrzesiekS1013, 2012-10-15 20:33

Towarzyskie spotkanie z trampkarzami GKS Bogdanka zakończyło się naszą przegraną 0-9. Był to trudny mecz dla nas, grając z przeciwnikiem z Wojewódzkiej Ligi ciężko nam było utrzymać się przy piłce i stworzyć sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Jednak w pierwszej części nie było tak źle, straciliśmy tylko 3 bramki. Druga połowa to już była dominacja przyjezdnych, chociaż i nam udało się dwa razy zagrozić rywalowi. Niezłej sytuacji nie wykorzystał Czarek Świątkowski, który dał się dogonić obrońcy i szansa na oddanie strzału przepadła.  W tym meczu z niezłej strony pokazał się Konrad Florek, który w pojedynkach 1 na 1 z napastnikami GKS-u wychodził zwycięsko. Dobrze w pierwszej połowie bronił Paweł Dejko, chociaż i on nie ustrzegł się błędów. W tym meczu zagrali dwaj testowani zawodnicy : Kuba i Filip Wojciechowscy, trenujący na co dzień w naszej drużynie.

SKŁAD: P.Dejko (B.Pierepienko)- K.Florek, A.Stachal, M.Jakubowski, M.Lipski, K.Różycki, M.Janociński, M.Dejko, D.Różycki, C.Świątkowski, F.Melchior, K.Sawicki oraz F.Wojciechowski, J.Wojciechowski