HETMAN GOŁĄB - LUDWINIAK LUDWIN 5-17

• autor: GrzesiekS1013, 2012-10-07 22:25

W drugim kolejnym meczu z Hetmanem Gołąb odnieśliśmy bardzo wysokie zwycięstwo. Ponownie rywal przystąpił do meczu w niepełnym składzie, tym razem grali w 7. Najwięcej bramek dla naszego zespołu strzelił Paweł Dejko, notabene pierwszy bramkarz drużyny. Paweł ma wybitego palca u ręki, dlatego ostatnio zamiast na bramce gra na pozycji ofensywnego pomocnika, jak widać z dużym powodzeniem! W dwóch meczach strzelił 9 goli. Martwi strata aż 5 bramek przy takim osłabieniu kadrowym rywali. Zbyt duże rozluźnienie panowało w naszych tyłach, każdy chciał strzelić bramkę, zapominając o grze w defensywie. Kolejny mecz gramy na wyjeździe z Piotrcovią . Liczymy na kolejne zwycięstwo, nie zapominając jednak,że do każdego przeciwnika należy podchodzić z respektem, nie wolno nikogo lekceważyć!

SKŁAD: B.Pierepienko - A.Stachal, K.Florek, M.Jakubowski, D.Bakun, F.Melchior, D.Romańczuk, M.Janociński, K.Sawicki,P.Dejko, C.Świątkowski oraz M.Dejko, K.Różycki, M.Lipski

Hetman Gołąb - Ludwiniak Ludwin  5-17

P.Dejko 6