EFEKTOWNA WYGRANA: LUDWINIAK-PIOTRCOVIA 7-0

• autor: GrzesiekS1013, 2012-09-10 22:36

W pierwszym meczu sezonu trampkarze młodsi Ludwiniaka Ludwin pokonali Piotrkovię Piotrków 7:0. Formą strzelecką błysnął Czarek Świątkowski, autor 3 bramek. Kolejne dwa trafienia dołożył Filip Melchior, a po jednej bramce zdobyli Maciek Janociński i Kamil Sawicki. Dla dwóch ostatnich były to w ogóle pierwsze gole ligowe.
Zespół wystąpił w następującym składzie: Paweł Dejko – Dawid Bakun, Michał Jakubowski, Maciek Janociński, Jakub Bodzak, Daniel Romańczuk, Konrad Florek, Mikołaj Dejko, Kamil Sawicki, Kacper Gajosz , Mateusz Lipski, Karol Różycki, Filip Melchior, Czarek Świątkowski.
Od tego sezonu nastąpiła zmiana na stanowisku trenera – Grzegorza Sajnaja zastąpił Karol Sobów .Obaj są zawodnikami drużyny seniorów Ludwiniaka, jednak Grzegorz Sajnaj już od ponad roku nie gra z powodu poważnej kontuzji kolana.
W tym roku powstanie jeszcze jedna grupa dziecięca w naszym klubie, drużyna „Orlików” (chłopcy z rocznika 2003-2005). Nowy zespół poprowadzi Grzegorz Sajnaj, któremu łatwiej będzie pogodzić prowadzenie tej grupy wiekowej z trenowaniem trampkarzy w GKS Bogdanka.

LUDWINIAK LUDWIN - PIOTRCOVIA PIOTRKÓW 7-0

C.Świątkowski 3